Kui pikk on tarneaeg ?

Kauba tarneaeg on maksimaalselt 6 nädalat. Tarneaeg kulub tellimuse komplekteerimise ja rahvusvahelise transpordi peale. Tänu pikemale tarneajale suudame  pakkuda Teile väga laia valikut tooteid heade hindadega.

Kas tellitud mööbel saabub detailidena?

Jah, mööbel saabub detailidena. Seda põhjusel, et kokkupandud mööblil on suurem oht transportimsel kannatada saada, kui korralikult pakitud detailidel.  Alati on kaubaga kaasas juhend kuidas mööblit kokku panna ja kokkupanemiseks vajalikud tarvikud.

See reegel ei kehti täispuidust mööbli puhul, mida tarnitakse kokkupandult (väljaarvatud söögilauad, suured riidekapid ja voodid).

Kui palju maksab ostetud kaupade transport?

E-poest tellitud kauba transport on tasuta kui ostusumma ületab 400 eurot. Juhul kui ostusumma on väiksem kui 400 eurot, maksab transport 19 eurot.

Kas kaup tuuakse koju?

Kaup tuuakse kohale Teiega eelnavalt kokkulepitud ajal Teie maja (korterelamu) välisukseni üle Eesti.

Kas kaupa saab ka tagastada?

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate 100% raha tagasi.
 
Kuidas ostu eest  tasuda saab?
 
Ostu eest saab tasuda ettemaksu arve alusel, mis koostatakse e-poe poolt  peale seda kui olete kauba välja valinud ja tellimuse esitanud. Peale ettemaksuarve vähemalt 50% tasumist  alustame tellimuse täitmist. Kauba saate kätte siiski kogu summa tasumise järel.
 
Kuidas saan teada täpse tarneaja?
 
Teatame Teile kauba täpse tarneaja kas teatega e-posti aadressile või telefoni teel.  
 
Kes toimetab kauba kohale?
 
Kaupa toimetavad klientideni MaxMin enda kullerid või ELS kullerid.
 
Kas mööblit saab kuskil näha?
 
Mööblit saab näha kõigis meie kauplustes ja kaupluste kontaktid leiate siit.
 
Kui Te ei saanud siit vastust oma küsimusele siis  palume helista 5 25 25 35  või saata oma küsimus e-postile: info@maxmin.ee